Про видавництво

Що ми видаємо?

На сьогодні у “Братському” сформувались три видавничі напрямки:

  1. Створення якісної християнської дитячої літератури.
  2. Добра дитяча література для світського ринку, зокрема книжки-білінгви.
  3. Книжки для активних християн (богослужбові, катехитичні, богословські).

Серед наших авторів – відомі українські дитячі письменники та перекладачі (Галина Кирпа, Володимир Чернишенко, Наталка Малетич, Зоряна Живка, Юля Смаль, Валентина Вздульська, Оксана Лущевська, Надійка Гербіш, Галина Манів, Ірина Хомин та ін.). Ілюстрації створюють чудові художниці – Світлана Балух, Мар’яна Качмар (Фляк), Ольга Гаврилова.

Скласти уявлення про наші книжки можна, ознайомившись і електронними фрагментами видань на http://issuu.com/bratske 

Як ми виникли?

Видавництво «Братське» виникло у 2008-му році з ініціативи Київського молодіжного православного братства свв. Бориса та Гліба. Першим видавничим проектом групи ентузіастів було упорядкування серії «Християнська читанка» (“Весняна книжка”, “Літня книжка”, “Осіння книжка”, “Зимова книжка”, “Золота книжка”), яка охопила віршами й оповіданнями більшість свят річного кола. За тим вийшла низка святочних видань про Різдво, Святого Миколая та про Великдень: “Різдвяна чудасія” (2010), “Дарунок святого Миколая” (2012), “На Великдень” (2013), “Медяник для Миколая” (2013), збірник вертепів та колядок “Іде звізда чудна” (2012), книжка Оксани Лущевської про Різдво для найменших “Вовчик-колядник” (2013). З богослужбової літератури побачили світ книжки “Молитовник для молоді” (2013) та “Великий покаянний канон св. Андрія Критського” (2013).

Де нас знайти?

Ми активно представлені у мережі світських книгарень та церковних крамниць УПЦ КП та УГКЦ, а також у деяких інтернет-магазинах. Беремо участь у книжкових фестивалях та ярмарках. Активно працюємо із дошкільними та шкільними навчальними закладами.