Гойдалка під кленом / The Swing under the Maple Tree
Ткачук, Галина. Гойдалка під кленом / The Swing under the Maple Tree. Книжка-білінгва. / Худож. О. Була. — К.: Братське, 2016. — 24 с.: іл.
![Гойдалка під кленом/The Swing under the Maple Tree](http://www.bratske.org.ua/wp-content/uploads/2016/04/Hoidalka_cover-395x400.jpg)
Ніна гойдається на гойдалці й виглядає літо. Аж ось виявляється, що не буде ні квітів на клумбі, ні синіх дельфінів. І все через Нінину необережність! Але не варто впадати у відчай. Трішки зусиль — і Ніна та решта героїв книжки не тільки врятують літо, а й здобудуть для себе щось дуже особливе. Ця українсько-англійська білінгва з вишуканими ілюстраціями припаде до вподоби і дітям, і їхнім батькам.
Формат: 240х240, м’яка палітурка, крейдяний папір, 24 сторінки, кольоровий друк
Нема в наявності!
Замовити:
098-435-53-10
095-010-35-46
agape.kyiv@gmail.com